Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Rozumiemy naturę rzeczy

pl en
Zielone ściany

Zielone ściany

Zielone ściany to efektowny sposób na wprowadzenie do wnętrza budynku kojącego działania przyrody. Wyjątkowość zielonej ściany nie tylko nie pozwala przejść obok niej obojętnie, ale również inspiruje i daje energię do działania. Jest to coraz popularniejszy sposób na nowoczesną aranżację wnętrz i jest to niemal standard w przypadku nowo powstających budynków.

W naszych projektach zielonych ścian koncentrujemy się na kompleksowym efekcie końcowym, chcemy osiągnąć symbiozę między architekturą a przyrodą – te dwie składowe mają się przenikać, uwypuklać swoje największe zalety i tworzyć zupełnie nowy harmonijny obraz.

Najwyższy standard wykonania wymaga doświadczenia i najwyższej jakości produktów, właśnie dlatego w przypadku zielonych ścian zdecydowaliśmy się na korzystanie z produktów Greenfortune (europejski lider instalacji zielonych ścian) i jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tej firmy w Polsce.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Napisz do nas: wyceny@garte.pl