Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Rozumiemy naturę rzeczy

pl en

Zielone dachy

Zielone dachy to doskonały sposób na ożywienie budynku lub terenu dzięki pięknu natury. Technologia ta pozwala wykorzystać do aranżacji zielenią nowe, nie zagospodarowywane do tej pory powierzchnie budynków. Zieleń na dachach, która w naturalny sposób uspokaja i odpręża, jest stosowana coraz powszechniej wśród wszelkich obiektów, których charakter nie pozwala na wykorzystanie tradycyjnych nasadzeń w satysfakcjonujący dla użytkowników sposób. Oferowany przez nas najwyższy standard, który gwarantują specjaliści, sprawia, że każdy z etapów wykonania zielonego dachu jest wykonany perfekcyjnie i gwarantuje utrzymanie walorów zieleni przez długi czas.

Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja sprawiają, że każda tworzony przez nas zielony dach jest idealnie dopasowany do otoczenia, architektury i potrzeb klienta, o czym świadczą nasze realizacje zamieszczone w portfolio.

Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania odnoszące się do zielonych dachów, to zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

Napisz do nas: zielonydach@garte.pl