Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Rozumiemy naturę rzeczy

pl en

Przygotowanie inwestycji. Projekt

Na etapie przygotowania inwestycji, oddajemy do dyspozycji nasz dział projektowy, który posiada duże doświadczenie w projektowaniu zieleni na potrzeby publicznych i prywatnych inwestorów. Pomagamy w opracowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę (inwentaryzacja, gospodarka drzewostanem, projekt nasadzeń rekompensacyjnych).

Udzielamy wsparcia przy uzyskiwaniu pozwoleń na wycinkę drzew.

Na etapie projektu wykonawczego, opracowujemy profesjonalną dokumentację oraz specyfikacje technicze według najwyższych standardów.

Nasz dział kosztorysowania stanowi wsparcie dla naszych partnerów  - w procesie przygotowywania kosztorysów inwestorskich aktywnie analizujemy merytoryczne i techniczne kwestie związane z założeniami wykonawczymi oraz pomagamy optymalizować koszty założenia.

Oferujemy opracowanie dokumentacji BREEAM w zakresie ekologii.

Zapytaj o wycenę projektu dla twojej inwestycji: oferty@garte.pl